Фахові конкурси

ВИДАВНИЦТВО "ШКІЛЬНИЙ СВІТ" ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ "ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ - 2017"
Видавництво «Шкільний світ» оголошує про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків  — 2017» на тему «Сучасний урок: нові форми». 

Конкурс "Відео до уроку"

Умови конкурсу
1. Свої розробки на конкурс можуть представити усі педагогічні працівники, незалежно від спеціальності та досвіду роботи.
1.1 Обговорення робіт можна проводити на форумі або в коментарях до розробки.
2. Для участі в конкурсі зареєструйтеся на порталі «Учительський журнал on-line», додайте свою роботу в розділі «Конкурс «Відео до уроку» (Додається як стандартна стаття в розділ «Конкурс «Відео до уроку»)
3. Робота повинна являти собою учбовий відеоролік до уроків. Основна умова конкурсу - робота повинна бути авторською і містити лише авторські матеріали.
4. При оцінюванні конкурсних робіт враховується:
• Повнота обґрунтування використання відео на уроках для певної теми.
• Розкриття заявленої теми в роботі
• Оригінальність
5. Відео має бути розміщено на Youtube та представлено на порталі як посилання на youtube, доданий через опцію «Вкладення» до анотації роботи. Інформація, яка має бути представлена у анотації:
• До якого уроку відноситься відео (предмет, клас, тема)
• В якій частині уроку використовується - етап уроку
• Обґрунтувати доцільність використання на уроці для цієї теми.
6. Переможці конкурсу визначаються у номінації: "Приз глядацьких симпатій" - користувачі порталу голосують за розробки відео. Робота, яка набере найбільше голосів, буде оголошена переможцем. (ВАЖЛИВО Голоси вважаються за кількістю лайків під анотацією на сторінці розробки. Це пов'язано з політикою соціальних мереж, які вимкнули можливість перевірки лайків/репостів. Зараз цю інформацію надають лише наступні мережі: vkontakte, facebook, Одноклассники, Мой мир та Google+ )
7. Результати конкурсу будуть оголошені на форумі, порталі та на сторінках видань ВГ «Основа» у травні 2017 року.
8. Участь у конкурсі безкоштовна.
9. Переможці безкоштовно отримають персональний диплом, підписку на один з журналів ВГ "Основа" та додаткові призи, а учасники конкурсу можуть отримати диплом за участь на платній основі. 

Немає коментарів:

Дописати коментар