2016-2017н.р.

  Інструктивно-методичні матеріали на допомогу педагогам у новому 2016-2017 навчальному році,розроблені працівниками Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Українська мова і література
Біологія,екологія
Хімія
Географія
Історія
Основи здоров'я
Фізична культура
Природознавство
Трудове навчання,технології,креслення
Фізика,астрономія


ПРОГРАМИ ФАКУЛЬТАТИВНИХ КУРСІВ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Колінченко Поетика 5-6 кл.

Авторська програма факультативного курсу "Розвиток мовлення". 5-6 класи

Авраменко Стилістика української мови 10-11кл

Програми факультативних курсів
Окисно-відновні реакції

Навчальні програми спеціальних навчальних закладів для розумово відсталих дітей

Украінська мова 5-10 класи для розумово відсталих дітей

Навчальні програми спеціальних навчальних закладів для розумово відсталих дітей (1-4 класи)


До уваги вчителів предмету МИСТЕЦТВО 8 кл. (авт. Кондратова Л.Г.)
Безкоштовні матеріали до підручника Ви можете завантажити за посиланнямhttp://www.bohdan-digital.com/mystetstvo-8-klas/


Орієнтовне календарне планування групи продовженого дня 1-4 класів

Рекомендовано для використання в навчально-виховному процесі ЗНЗ


Міністерство освіти і науки України надало для використання переліки навчальної літератури та програм, що рекомендуються для використання в навчально-виховному процесі у загальноосвітніх навчальних закладах.

Переліки додані до листа МОН «Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» від 17.08.2016 №1/9-434. Які навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники рекомендовані МОН для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році, можна проглянути та скачати за посиланнями:

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у ЗНЗ на 2016-2017 н.р.

Міністерство освіти і науки України листом від 17.08.2016 № 1/9-437 надіслало для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році
Готуємо навчальні плани на 2016-2017 навчальний рік
1.Про структуру 2016-2017н.р.та навчальні плани


ЗНО-2017 відбудеться з 23 травня по 15 липня

2.Календар на 2016-2017н.р.

3.Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку

Лист МОН № 1/9-385 від 20.07.2016 року

Орієнтовне календарно-тематичне планування з усіх предметів для 8 класу на 2016/2017 н. р.
укладене згідно з навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (Наказ МОНмолодьспорту від 06.06.2012 № 664) (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН від 29.05.2015 № 585).

Географія 8 клас. Усі уроки. Нова програма
6.Організовуємо фізкультурно-спортивну роботу у 2016/2017 навчальному році

У листі наголошено на актуальності проблеми здоров'я школярів. І саме педагоги мають змогу здійснювати здоров'язбережувальний та здоров'яформувальний вплив на школярів. З огляду на це серед педагогічно доцільних прийомів виокремлено такі, як: використання на заняттях таких елементів змісту (фактів, аргументів, прикладів, задач), які б поступово переконували школярів у негативних наслідках шкідливих звичок для здоров'я та необхідності здорового способу життя (навчальний аспект); організаційно-педагогічна робота, спрямована на формування в школі норм і традицій залучення до здорового способу життя, «моди на здоров'я».

Задля пропаганди здорового способу життя та організації спортивно-масової зайнятості учнів рекомендують звертатися до різних напрямів роботи: Спортивно-масова робота визначення в межах учнівського самоврядування відповідальних за спортивно-масову роботу (початок навчального року) планування спортивно-масової роботи в школі (початок навчального року) участь у військово-патріотичній роботі (протягом навчального року) участь у всеукраїнських та регіональних спортивних змаганнях (протягом навчального року) Фізкультурно-оздоровча робота доведення до відома батьків інформації про спортивні секції та (або) наявності тренажерного залу в школі (початок навчального року) проведення днів здоров'я (протягом навчального року) організація зарядок та «фізкультхвилинок» на уроках (протягом навчального року) проведення спортивних ігор на природі спільно з батьками (протягом навчального року) виконання спільної роботи класного керівника з медичним працівником і вчителями фізичної культури (протягом навчального року) Агітаційно-пропагандистська робота організація протягом навчального року зустрічей батьків із учителями фізичної культури, шкільним лікарем, шкільними офіцерами поліції, працівниками служби у справах дітей, психологом та соціальним педагогом школи, видатними спортсменами й волонтерами Фізкультурно-художнє або спортивне свято має розпочинатися урочистими церемоніями (підняттям українського національного або олімпійського прапорів, привітання гостей і представників місцевої влади тощо). Тому під час складання плану того чи того заходу варто передбачати такі елементи оформлення й супроводу заходу, як: національна символіка, музика (Гімн) засоби наочної агітації та пропаганди. Досягти масовості у залученні дітей та молоді до участі у спортивно-оздоровчих заходах можна за використання елементів народної фізичної культури. До того ж розвиваючи фізичні якості, діти одночасно матимуть змогу ознайомлюватися з народними звичаями, традиціями, обрядами, збагачувати й розширювати свої знання з історії України. Під час проведення заходів доцільно застосувати елементи народного танцю, обрядових дій, народної рухливої гри, хороводу. До програми спортивно-оздоровчого заходу варто включати: командні проходження строєм під супровід і виконання української народної пісні змагання на знання прислів’їв про здоров’я поєдинки богатирів задля прояву особистих фізичних умінь і навичок. Також доцільно віддати перевагу українській обрядовості, впроваджуючи народні форми фізичного виховання поза межами освітніх закладів.


7Пам’ятні та ювілейні дати: заплануйте на 2016/2017 навчальний рік У планах роботи навчальних закладів необхідно передбачити заходи щодо відзначення важливих пам’ятних та ювілейних дат 2016/2017 навчального року.
8.Класоводам початкової школи.


Нові години спілкування 1 клас

Нові години спілкування 2 клас

Всі батьківські збори в 1 класі. (Плани проведення)Всі батьківські збори в 2 класі (плани-конспекти)
Всі батьківські збори в 3 класі (плани проведення)Всі батьківські збори в 4 класі (плани проведення)Календарно- тематичне планування (1-4 класи)

Українська мова 4 клас, 1 семестр. Календарно-тематичне планування (за підручником М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун)

Українська мова 4 клас, 2 семестр. Календарно-тематичне планування (за підручником М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун)
Складено до підручника: М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун Українська мова : підруч. для 4-го кл. загальноосвіт. навч. закладів / М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун, згідно з навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. За новою програмою, зі змінами 2016 року.

Англійська мова 1 клас

Англійська мова 2 клас

Математика 2 клас Ривкінд

Укр.мова 2 клас Захарійчук

Математика 3 клас Ривкінд

Літературне читання 2 клас Савченко

Навчання грамоти 1 клас Захарійчук


Орієнтовний календарний план для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою. 4 клас


Орієнтовний календарний план для загально освітніх нав- чальних закладів із навчанням українською мовою. 2 клас.


Орієнтовний календарний план для загальноосвітніх нав- чальних закладів із навчанням українською мовою. 3 клас.


Орієнтовний календарний план для загально освітніх нав- чальних закладів із навчанням українською мовою. 1 клас.

Навчальні програми для початкової школи (1-4 класи)

Оновлені навчальні програми для початкової школи (1-4 класи) затверджені Колегією Міністерства освіти і науки 4 серпня 2016 року.Немає коментарів:

Дописати коментар